Kontaktuppgifter

Anna- Kerstin Fälth                          anna-kerstin.falth@varberg.se 
                                                          arbetsrum: 0766-081775
Maria Havsol                                    maria.havsol@varberg.se           
                                                          0766-081775          
Emma Harborn                                 emma.harborn@varberg.se 
                                                         arbetsrum: 0766-081773
Sofia Andersson                                sofia.andersson@varberg.se   
                                                          0766-081773
Mikael Sili  rektor                             mikael.sili@varberg.se                         
                                                           0706-232137
Anna Sjögren  skoladministratör      anna.sjogren@varberg.se 
                                                          0766-081758
Carina Gustavsson skolsköterska     carina.gustavsson@varberg.se         
                                                          0766-081771
Liselott Eklund skolsköterska          liselott.eklund@varberg.se             
                                                         0730-494080
Sjukanmälan skola24:                      0515-43610

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar

Unikum och blogg

Hej!! Från och med nu läggs alla blogginlägg endast in på Unikum. Så vi uppmanar alla att går in där och läsa. Hälsningar arbetslag 6